Kohaletoimetamine ja käitlemine

TULETAMISE TINGIMUSED

Me saadame oma tooteid ainult usaldusväärsetele ja usaldusväärsetele transpordiettevõtetele: FedEx, UPS, GLS ja DPD.

Erinevate kaubaliikide puhul arvutatakse saatmiskulud individuaalselt ning need sõltuvad toote tüübist ja tarneaadressist.

LÄHETAMISE AEG
 
 

Eesti piires kestab tarne tavaliselt 7-10 tööpäeva. Palun arvestage täiendavalt 1-3 päeva tootmisega.

LÄHETAMISKULUD
 
 

Kohaletoimetamine Eestisse on tasuta. Erandid võivad kehtida raskesti ligipääsetavates piirkondades, mille määrab transporditeenus. Külastage meie tellimust kalkulaatori lehekülg saatmiskulud teistesse piirkondadesse.

TARNEVIISID
 
 
Kõik tellimused saadetakse kullerteenuse kaudu kassas esitatud aadressile.
TARNEKOHAD
 
 
Pakume kohaletoimetamist kõikidesse Euroopa riikidesse, Suurbritanniasse, USAsse ja Kanadasse.
TELLIMUSE JÄLGIMISE POLIITIKA
 
 

Kui teie tellimus on edastatud kättetoimetamisteenusele, saate e-kirja, mis sisaldab jälgimislinki.

Kui te ei ole saanud e-kirja, võtke meiega ühendust aadressil [email protected] abi saamiseks.

TOOTE HINNAD
 
 

Meie veebisaidi tootekaartidel näidatud hinnad kujutavad endast minimaalse tellimispinna maksumust. (1m²) kõige populaarsem pakutav materjal.

Teie toote lõplikku hinda mõjutavad mitmed tegurid, sealhulgas tellimuse pindala, valitud materjal ja tellimuse konfigureerimisel valitud lisavõimalused.

Tellimuse saamisel vaatame korrapäraselt üle toodete hinnad. Kui teie tellitud toodete hinnas on viga, võtame kohe ühendust, et pakkuda teile võimalust jätkata ostu sooritamist parandatud hinnaga või tühistada teie tellimus. Me peatame teie tellimuse töötlemise, kuni saame teie vastuse. Kui me ei saa teiega ühendust võtta, kasutades kassas esitatud kontaktandmeid, loeme tellimuse tühiseks ja teavitame teid sellest kirjalikult.

Kõik hinnad on esitatud EUR koos käibemaksuga. Tellimuse hind sisaldab tarnet Eestisse. Tarne teistesse riikidesse toimub eraldi.

MAKSEVIISID
 
 

Kasutame oma veebilehel ainult usaldusväärseid ja turvalisi makseviise. Valige see, mis sobib teie vajadustele kõige paremini:

  • ONLINE MAKSMINE KAARDIGA:Me aktsepteerime kõiki peamisi krediit- ja deebetkaarte, sealhulgas Visa, MasterCard. Teie kaardiandmeid töödeldakse turvaliselt, tagades turvalise ja tõrgeteta tehingukogemuse.