Garantii ja tagastamine

Tellimuse vahetamine või tagastamine

Tellimuse vahetamine või fototapeti tagastamine on võimalik 14 kalendripäeva jooksul alates toote ostukuupäevast. Selleks veenduge, et toodet ei oleks kasutatud ega sellel oleks kasutamise jälgi, puuduvad praod, plekid, kriimustused jne. Kui tootel on defekte: puudub trükk (triibud, plekid, mida ei olnud valitud pildil, mis telliti, ja muud), erinev pilt, erinev materjal, ilmsed kahjustused (vedamisest põhjustatud), tellimuse osade puudumine - sel juhul täidame teie tellimuse täielikult tasuta. Kui märkate, et pakend on kahjustatud, peate selle kullerilt vastu võtma, kuid paluge tal see teie juuresolekul avada. Koostage kahjustuste kohta aruanne koos kulleriga. Tehke pilte ja saatke need meile, et me saaksime reklamatsiooni edasi uurida. Tagastuse taotlemiseks võtke ühendust meie juhatajaga (vestlus, infotelefon) või saatke meile e-kiri aadressile [email protected].

Esineb olukordi, kus oleme sunnitud tagastust või vahetust keelduma:

  • Kui kaup on kahjustatud mitte transporditeenuse süül.
  • Kaup on juba kasutatud - tapeet on kinnitatud, tellimuses kasutati liimi.
  • Isiklik tellimus, mis on kohandatud vastavalt teie nõuetele, ei kuulu tagastamisele ega vahetamisele.
  • Reklamatsioon esitati 14 kalendripäeva pärast kauba ostmist.

Võtame vastu tagastatud tapeedi uues ja kasutamata seisundis, originaalpakendis. Pärast toote kättesaamist vahetuseks või tagastuseks kontrollivad meie töötajad fototapeedi kvaliteedikontrolliks 2-5 tööpäeva jooksul. Pärast tapeedi seisundi kontrollimist teeme raha tagasimakse või vahetuse teise tapeedi vastu 14 tööpäeva jooksul. Toote tagastamise korral ei kannata me toote saatmise kulusid. Tagastamise vajadusest teavitab teid juhataja.

Tehniliste puuduste hulka ei kuulu värvi erinevused, mis on ette nähtud erinevat tüüpi seadmetes kasutamiseks ja pildi taasesitamiseks - arvutimonitor, telefon, tahvelarvuti. Pärast fototapeedi kinnitamist esitatud kaebusi ei aktsepteerita.